Укоси

У нас ви знайдете всю необхідну інформацію про варіанти обробки ваших відкосів. Також ви можете здійснити замовлення на монтаж укосів і скористатися нашими додатковими послугами, звернувшись за вказаними телефонами з лівого боку сайту, або в розділі контакти. Отже, відкосами називають ту частину стіни яка впритул прилягає до вікна. Найчастіше після установки металопластикових вікон укоси сильно пошкоджуються і перед господарями стає питання які укоси робити, чи робити їх самостійно, чи наймати фахівців. Насамперед слід визначитися які саме укоси ви хочете замовити: укоси з гіпсокартону, ПВХ укоси (пластикові укоси), або вас цікавить штукатурка укосів. Всі вони мають свої переваги і свої нюанси виконання про які необхідно знати кожному клієнту.

Штукатурні укоси

Оштукатурювання відкосів — це досить складний і трудомісткий комплекс ремонтних робіт, який для новачків є важко здійсненним, особливо, якщо ви вирішили зробити все самостійно. Тому для найкращого результату варто звернутися до фахівців. Штукатурка відкосів є найскладнішим етапом роботи в оштукатурюванні поверхонь, тому майстер повинен неодмінно володіти знаннями і навичками, мати «набиту руку», знати всі тонкощі та нюанси виконання роботи для отримання ідеального результату. Слід також зазначити, що цей спосіб виконання укосів супроводжується величезною кількістю пилу і як наслідок бруду.

Гіпсокартонні відкоси

Укоси з гіпсокартону в результаті виглядають як і штукатурені укоси, відмінно виглядають і впишуться в інтер’єр будь-якої кімнати. Установка гіпсокартонних відкосів, як правило, не супроводжується великою кількістю пилу, але все ж рекомендується закрити меблі та речі захисною плівкою. Основною перевагою установки відкосів з гіпсокартону, в першу чергу, є те, що даний вид робіт не займає багато часу. Також, завдяки будівельним сумішам, за допомогою гіпсокартону можна з легкістю вирівняти навіть найбільші нерівності стіни. Згодом їх легко можна перефарбувати в будь-який колір, скориставшись водоемульсійною або акриловою фарбою.

 

Пластикові укоси 

В даний час стали дуже популярні відкоси ПВХ (укоси зроблені з пластику). Пластикові відкоси дуже ефектно виглядають і ідеально поєднуються з пластиковими вікнами, так як зроблені з одного матеріалу ПВХ. Головною, але не єдиною перевагою таких відкосів є те, що їх установка займає мало часу і самі роботи виконуються практично без пилу, на відміну від робіт з оштукатурювання укосів. Для встановлення пластикових відкосів особливих підготовчих робіт не потрібно, майстри відразу ж привозять пластикові панелі та інший необхідний матеріал, приступлять до складання відкосів. Пластикові відкоси на кухні будуть відмінним практичним рішенням для господинь, адже згодом на них можуть з’явитися складні забруднення, але завдяки глянцевій поверхні їх можна легко видалити за допомогою вологої ганчірки та миючих засобів.