Скління балконів

Ми займаємося гарним склінням – довговічним, красивим та надійним.

У сучасних технологіях ми можемо запропонувати безліч варіантів нашим покупцям по склінню балконних просторів.

Це може бути французький балкон або скління верхньої частини балконної рами в подальшому з обробкою перил. Це може бути тепле скління або холодний балкон із захистом від вітру та снігу. Нижче давайте розглянемо кілька найбільш затребуваних варіантів.

Тепле скління балкона

Теплий балкон — найпростіший спосіб трохи розширити корисну площу своєї квартири. Однак пристрій теплого балкона коштує мінімум у два, а то і втричі дорожче за холодне скління. Виконати тепле скління балконів можна за допомогою пластикових вікон. Для того щоб ваше приміщення стало дійсно теплим, необхідно виконати утеплення та інших конструкцій даного приміщення, тобто. стін, стелі та підлоги. До речі, такий пристрій значно розширює можливі варіанти дизайну. Такий спосіб підходить тим, хто хоче не лише захистити балкон від вітру, пилу та опадів, а й розширити житлову площу своєї квартири — створити невелике додаткове приміщення, яке можна використовувати для різних цілей.
Перевагами теплого скління можна виділити такі моменти, як:

 • Висока герметичність, високі показники шумоізоляції, що дозволяє досягти максимального комфорту. Конструкція має відмінні теплоізоляційні властивості;
 • Міцність, а також довговічність, що триває не один десяток років;
 • Профілі ПВХ не вимагають якогось спеціального догляду, досить іноді мити водою;
 • Зовнішній вигляд такого скління дозволяє створювати чудові інтер’єри;
 • Тепле скління балкона дозволяє приєднати лоджію до кімнати;
 • Низька вартість вікон (пластикових) робить його доступним для людей із середнім статком.

Яким би ідеальним не був цей варіант скління, але й у нього можна виділити ряд недоліків, до яких належить:

 • Великої ваги склопакета з рамою допускають застосування теплого скління тільки на надійних плитах. Крім цього, установка виконується тільки після проведення попередніх розрахунків;
 • При влаштуванні конструкції використовуються теплоізоляційні матеріали з великою товщиною, тому площа приміщення трохи зменшиться.

Холодне скління балкона

Якщо вам цілком достатньо шумоізоляції та захисту від пилу, то чудовим варіантом для вас стане холодне скління балкона. Температура на балконі відрізняється від вуличної лише на кілька градусів. В цьому випадку як основа виступає алюміній. Потрібно враховувати, що недоліком алюмінієвих систем є низький рівень теплоізоляції. Якщо балкон не експлуатується взимку і не планується утеплювати, алюмінієві вікна – це практичний і доступний за вартістю варіант.

Холодне скління має низку позитивних сторін, до яких можна віднести такі моменти, як:

  • Конструкція має естетичний вигляд;
  • Подібний варіант відрізняється підвищеною міцністю;
  • Вартість на даний варіант значно нижча;
  • З його допомогою створюється додатковий простір;
  • Матеріал, з якого виконується холодне скління, не є пальним;
  • Якщо монтаж був правильно виконаний, холодне скління прослужить набагато довше, ніж тепле.

 

Головним недоліком холодного скління балкона є те, що профіль не тримає тепла, а відповідно температура на балконі всього на кілька градусів відрізнятиметься від вуличної.

Подібні вікна не мають гарну звукоізоляцію. Це можна пояснити тим, що при монтажі встановлюються не склопакети, а звичайні скла, товщина яких ледве перевищує 0,4 см. Також досить часто подібна конструкція в зимовий проміжок часу зледенює. Якщо це все ж таки сталося, то вікна просто перестануть відчинятися.

І який би варіант не вибрали, кожному хочеться, щоб скління балкона в його квартирі було виконане бездоганно. Саме тому перед тим, як замовити скління балконів, варто проконсультуватися у фахівця, який покаже всі плюси та мінуси не тільки всієї процедури скління, але й підкаже яке скління балконів найкраще підійде за ціною та якістю саме у Вашому випадку.

Французький балкон

Сучасний варіант французького скління має на увазі під собою скляну конструкцію з огорожею або без неї. Огородження може бути стандартної висоти або перебувати біля основи балкона. Скляна конструкція розширює простір, робить приміщення світлішим. Скляний французький балкон та класична кована огорожа відкривають чудовий вигляд зсередини приміщення. Особливо цей ефект посилюється, якщо перед очима розкривається гарний вид природи чи міста.

Перед і після встановлення французького балкона потрібно враховувати низку нюансів та особливостей:

 • Вага скляної конструкції та кованих виробів. Скло та ковані вироби важать багато, і встановлювати їх потрібно на перевірену та по необхідності відремонтовану бетонну основу. Перед тим, як встановити такий балкон у «хрущовці», можливо знадобиться реставрація плити та даху.
 • Температура. Влітку скляна поверхня може сильно нагріватися, особливо на сонячній стороні, тому потрібно продумувати систему вентиляції, та енергозберігаючі покриття скла. Взимку, навпаки, може бути дуже холодно, оскільки скляний балкон не передбачає додаткової теплоізоляції. Тому потрібно підбирати шибки зі спеціальним покриттям, що не пропускає холод.
 • Догляд. Скло вимагає особливого догляду і великих тимчасових витрат. Помити скло зовні буде проблематично якщо не передбачити потрібну кількість стулок, що відкриваються, заздалегідь.
 • Безпека. Скляний балкон без огорожі, залежно від якості матеріалу та установки, може бути ненадійним. Особливо це важливо на високих поверхах. Тому, поряд із красою та комфортом, потрібно зайвий раз подумати про безпеку. Це можуть бути скла, що не б’ються, посилення скління статичними підсилювачами,  установка додаткового знімного захисту, перила і т.д.