Склопакеты

Компанія Goodwin має власний цех із виробництва склопакетів. Це дозволяє контролювати якість виготовлення склопакетів та скорочувати терміни виготовлення. У виробництві склопакетів використовується поліроване скло марки М1 та М0 компанії Guardian, яке відповідає європейським стандартам якості.

Застосування інноваційних технологій дозволяє виробляти склопакети високого ступеня складності: круглі, арочні, трикутні, трапецієподібні.   

Компанія Guardian виробляє інноваційне енергоефективне скло. Завдяки високій якості скла та його унікальному покриттю збільшується опір теплопередачі до 50% і приблизно на стільки ж знижується показник сонячного фактора порівняно зі склопакетами із простого скла. Спеціальне мультифункціональне скло Guardian ClimaGuard® Solar забезпечує утримання необхідного тепла в будинку в зимовий час і дає можливість суттєво знизити надходження жарких сонячних променів у літні місяці. ClimaGuard Solar перевершить усі ваші очікування щодо прозорості та сонцезахисту.

 

Вікна з багатофункціональним кольоровим склом Guardian ClimaGuard® Solar

Вікна з багатофункціональним кольоровим склом Guardian ClimaGuard® Solar допоможуть власникам житла, будівельникам та архітекторам втілити в життя свої оригінальні дизайнерські ідеї для дому, водночас зберігаючи чудові технічні характеристики вікон. Нові варіанти скла ClimaGuard Solar відрізняються багатофункціональністю і цілий рік підтримують комфорт у будинку: вони одночасно захищають від сонця, знижуючи приплив тепла у спекотні літні місяці, та забезпечують чудову теплоізоляцію, утримуючи тепло в будинку в холодну зиму. Вони мають престижну дзеркальність при погляді зовні і прозорим кольором при погляді зсередини.