Розширення балконів

Скління балконів з розширенням або виносом — користується все більшою популярністю, тому що розширення балкона дозволяє збільшити простір усередині балкона, що дійсно важливо за нинішніх умов високої стійкості квадратних метрів житлової площі. Крім цього, великою перевагою скління балконів або лоджій з виносом є велике та функціональне підвіконня, на яке можна поставити безліч квітів та іншої декорації.

Винос — це зварна конструкція, жорстко закріплена до панелі балкона або фасаду будинку. Після виготовлення каркаса виносу винос закривається профнастилом або сайдингом з боку вулиці. Далі йде пристрій тепла, звуко та гідроізоляції виносу. Ступінь ізоляції залежить від побажань замовника.
У роботі насамперед звертається увага на стан парапету. Металевий парапет часто перебуває у незадовільному стані: погано закріплений у стіни – хитається, арматура в нижній частині іржавіє. У таких випадках необхідно провести зміцнення парапету за допомогою електрозварювання та металевої профільної труби.

Винос виготовляється із профільної труби різного перерізу. Перетин профільної труби визначається параметрами виносу, балкона та віконних конструкцій: ширина, довжина, висота та вага. Розрахунок і креслення виносу робляться так, щоб конструкція була надійною і легкою.
Винос можна зробити від 100 мм до 400 мм, при цьому ми повинні враховувати, що підвіконня має виступати усередину від 40 до 100 мм для того, щоб можна було підвести під нього обшивку та утеплювач.
Кронштейни виносу виготовляються із профільної труби, закріплюються до металевого парапету за допомогою зварювання, а до бетонного – за допомогою анкерних болтів. Монтаж кронштейнів у кожному випадку розглядається індивідуально. Для твердості кронштейни конструкції кріпляться між собою за допомогою прямокутної труби.
Кронштейни з боку вулиці закриваються фартухом із оцинкованого заліза – якщо парапет бетонний. Якщо металевий парапет — використовується вініловий сайдинг ПВХ, пластикова вагонка або профнастил — за бажанням Замовника. Вгорі кронштейни закриваються козирком.
Таким чином балкон набуває закінченого акуратного вигляду.