Підвіконня Данке

Настільки звичний, що ми його не помічаємо, до певного часу… Настільки непомітний, що ми про нього навіть не замислюємося, поки не розорюємо штори… Настільки зручний, що ми не уявляємо свій будинок без нього… Підвіконня грає чималу роль в інтер’єрі , а тому має бути якісним.

Настільки звичний, що ми його не помічаємо, до певного часу… Настільки непомітний, що ми про нього навіть не замислюємося, поки не розорюємо штори… Настільки зручний, що ми не уявляємо свій будинок без нього… Підвіконня грає чималу роль в інтер’єрі , а тому має бути якісним.

Тепло вашого дома
Завдяки підвіконню, біля вікна створюється повітряний прошарок. А це дуже важливо для збереження тепла. Як технічний елемент віконної системи підвіконня регулює теплообмін, тобто не дозволяє холодному повітрю проникати всередину приміщення, а теплому — навпаки, залишати його.

Корисна площа
Підвіконня – диван, робочий стіл, полиця для книг і навіть стільниця з вбудованою раковиною… Трохи фантазії, кмітливості та інженерної думки та за допомогою віконного аксесуара можна значно розширити корисну площу малогабаритної квартири та додати індивідуальності інтер’єру.

Естетика та гармонія простору
Підвіконня дозволяє візуально приховати різницю між товщиною віконної рами та стіни, а також закриває зверху віконну нішу, де встановлюють батарею. Він забезпечує плавний перехід від внутрішнього простору до зовнішнього. Без підвіконня вікно матиме незакінчений вигляд. Саме тому такою, начебто, незначною для обивателя деталі приділяють особливу увагу архітектори та дизайнери.

Стиль та краса
Вигляд вікна найчастіше визначає такий звичний аксесуар, як підвіконня. Він може стати нейтральним продовженням вікна, а може перетворитися на контрастний акцент оригінального інтер’єру. У будь-якому випадку якісне красиве підвіконня підкреслює почуття смаку та статус господарів будинку.

Зелена оранжерея
На підвіконні можна розбити свій маленький квітучий оазис серед галасливого міста. Він може служити майданчиком для вирощування розсади навесні, стати цілорічним міні-городом для зелені або просто радувати кольорами кімнатних рослин.

Улюблене місце роздумів та мрій
Де найчастіше сидить ваш муркотливий домашній улюбленець? Куди прагне залізти цікавий малюк, який тільки починає пізнавати світ? Де так подобається сидіти вам, насолоджуючись ароматною кавою і розмірковуючи про день прийдешнього чи що йде? Звичайно, це – підвіконня! Він має дивовижну силу тяжіння для всіх, кому хочеться побути наодинці з собою, прийняти рішення або просто помріяти.

Виставка пам’ятних дрібничок
Свічки, сувеніри та стильні інтер’єрні штучки, гарно розставлені на підвіконні, надають простору характеру та створюють його атмосферу. Вони пожвавлюють кімнату, красномовно розповідають про її власника та наповнюють домашнім затишком.

Ми всі дбаємо про свій зовнішній вигляд! Старанно вибираємо взуття, сумки, ремені, годинник, пам’ятаючи, що красиві аксесуари можуть прикрасити і надати особливого шику образу. Коли ж йдеться про дизайн інтер’єру нашої квартири чи будинку, ми так само прискіпливо вивчаємо сучасні тенденції, через якийсь час починаємо розбиратися в ремонтно-будівельних тонкощах, з легкістю відповідаємо на питання, чим турецький віконний профіль відрізняється від китайського, і чому варто вибрати німецьку… При цьому забуваємо, що візитною карткою нашого вікна буде підвіконня!

Купуючи вікно, не заощаджуйте на підвіконні! Затишок, тепло та краса вашого будинку коштують набагато дорожче.