Наші послуги

Список послуг нашої компанії не вичерпується продажем та встановленням вікон. Також у нас Ви можете придбати вхідні та міжкімнатні двері з монтажем. Замовити обробку укосів, обшивку та утеплення балконів та багато іншого.

Ми надаємо сервісне обслуговування протягом усього гарантійного та пост гарантійного терміну експлуатації. Ми маємо великий досвід і ми знаємо відповіді на всі питання, які у вас виникають. Наприклад, для того, щоб правильно встановити скління лоджії ( балконної рами), часто потрібна цегляна кладка з боків. Іноді замовник хоче збільшити висоту дверей, що ведуть на балкон, для цього потрібно вирізати частину бетонної плити. Французькі балкони (коли зрізають старі металеві поручні). Також ми виконуємо зварювальні, малярські та столярні роботи. Одним словом ми вирішуємо будь-яку проблему, пов’язану з ремонтом чи будівництвом.

Міжкімнатні та вхідні двері також входять до переліку наших послуг. Кваліфіковані майстри, з великим досвідом допоможуть вам вирішити будь-яку проблему, що на перший погляд не вирішується. В середньому термін доставки та монтажу дверей коливається від півтора до двох тижнів. Приблизний час монтажу міжкімнатних дверей (крім кріплення лиштви (наличників)) — три години. Лиштва кріпиться часто наступного дня, коли монтажна піна остаточно висохне і її можна буде оштукатурити.

Якщо товщина стіни тонше дверної коробки, передбаченої виробником, ми робимо спеціальну, таку, що відповідає такій стіні.

Часто виникає потреба зашити порожнє місце над дверима. Ми маємо рішення і на цей випадок.

Ми вирішуємо будь-яку проблему, пов’язану з ремонтом чи будівництвом.