Москітні сітки

Ми виготовляємо москітні сітки в Харкові з віконних та дверних профільних систем. Замовити москітні сітки можна разом із вікнами або окремо. Ми виконуємо адресну доставку по Харкову до під’їзду. Наші москітні сітки підійдуть на пластикові вікна, дерев’яні вікна, балконні рами та на дверні отвори. Для ламінованих вікон можлива ламінація профілю сітки у колір вікна. Також можна замовити москітні сітки, пофарбовані в необхідний колір за шкалою RAL.

Москітні сітки на петлях, гачках, пелюстках, кишенях

Це легка конструкція з екструдованого алюмінієвого москітного профілю з укріпленим по периметру рамки ущільнювальним шнуром, що утримує полотно сітки. Дана сітка встановлюється на всі металопластикові вікна за деяким винятком (залежно від конфігурації віконної рами та розміру). Також іноді цей вид москітної сітки можна встановити на дерев’яні рами.

Москітні сітки Антикішка

Не бояться ні пазурів, ні іклів домашніх вихованців і вони вільно витримують будь-які спроби прорвати її.

У нас Ви можете придбати москітні сітки Антикішка. Вони виготовляються з москітного полотна підвищеної міцності. Такі сітки дуже легко встановлюються на різні типи вікон (пластикові, алюмінієві, дерев’яні) та двері.

Москітні сітки пліссе, рулонні сітки

Їхньою великою перевагою також є те, що можливо перекривати великі віконні, мансардні, балконні та альтанкові отвори — при максимальних розмірах висоті 3 метрів і ширини практично необмеженої. У цих виробів дуже стильний вигляд, який надасть вашому приміщенню ще більшого затишку.

Плісовані москітні сітки є вузькою рамкою, що обрамляє отвір. В одній із сіток заховано складене «гармошкою» полотно москітної сітки. Для того, щоб закрити отвір вашої москітної сіткою, необхідно всього відсунути до протилежної стійки. У складеному стані москітна сітка, що закриває отвір в 1 метр, займає лише 5 мм.