Як замовити

Ви можете замовити обмір, приїхавши до нас в офіс за адресою бульвар С. Грицевця 3а, чи за телефоном 066-764-11-30, 097-67-88-121. Зв’яжіться з нами, і менеджер відповість на всі питання стосовно продукції. Тут ви можете дізнатись ціну на всі види послуг, що пропонуються нашою компанією.

Менеджер запропонує вам конкретний час для обміру, узгодивши його з вами.

У обумовлений час до вас приїжджає обмірник. Він знімає точний розмір вікна. Потім зв’язується з офісом, де менеджер вносить отримані дані до комп’ютера, визначаючи точну вартість вашої конструкції.

Далі ви можете укласти договір прямо на місці — бланки є у обмірника. Або приїхати до нас на офіс за адресою бульвар С. Грицевця 3а. У момент підписання договору обумовлюються терміни виготовлення, точна дата монтажу.

У договорі вказується сума, яку необхідно внести як передоплату. Вона становить 70% від загальної вартості замовлення. 30%, що залишилися, ви платите вже після встановлення.

У обумовлений день наші спеціалісти встановлюють вікно. З моменту підписання договору до встановлення (термін виготовлення) проходить у середньому 7-10 робочих днів. За день до встановлення вам дзвонить наш менеджер і каже орієнтовний час доставки. Увага! Весь день монтажу залишайте незайнятим.