Відливи

Відлив – незамінна частина віконної конструкції. При всій своїй простоті він виконує відразу дві функції — естетичну та практичну. Ми пропонуємо великий асортимент відливів різних форм та ширини, як для звичайних вікон, так і для встановлення як козирки на балконах і лоджіях.

 

Ви можете замовити конструкції з традиційними відливами для вікон із міцного металу, які чудово справляються з будь-якими примхами погоди, а також оригінальні відливи з інших матеріалів, які допоможуть реалізувати дизайнерські задуми та перетворити фасад будівлі на справжній витвір мистецтва.

Для виготовлення відливів та козирків використовується потовщений метал 0,43 мм (цинк на 1 м² 120-140 гр.), завдяки якому, фарба не просвічується, а виріб виходить ідеального білого кольору (у білому виконанні). Доступні для замовлень відливи білого та коричневого кольору.

Крім цього, компанія Goodwin пропонує нестандартні варіанти:

  • Віконний відлив із алюмінію. Покриття наноситься порошковим способом і вважається довговічнішим, ніж оцинкований метал. З недоліків: недостатнє поглинання шуму. Якщо трохи прогадати з монтажем, у сильний дощ ви виразно будете чути стукіт крапель.
  • Установка відливів із пластику дійсно заслуговує на вашу увагу. Зовнішній вигляд та функціональні характеристики підвіконь на висоті, шумоізоляція теж тішить. При цьому різниця в ціні невелика, якщо порівнювати з алюмінієвими елементами.
  • Сталеві конструкції з покриттям із поліестеру. Ще один цікавий і перспективний варіант. Він прослужить вам довго та практично не втратить зовнішній вигляд. Різких стрибків температури таке покриття також не боїться.

Допускається встановлення виробів із різних порід деревини, міді, бронзи, а також каменю.