Внутрішнє оздоблення балконів

 

Якісне скління балкона — запорука теплоти та затишку вашої квартири. Здійснивши замовлення скління балкона у нас, ви отримаєте балкон, який буде відмінно захищений від впливу на нього вітру, дощу та снігу. Але для надання вашому балкону затишного і тепла, а також естетичного вигляду, слід зробити внутрішню обшивку балкона. Ми будемо раді допомогти вам зробити обшивку балкону.

У нас ви також можете замовити балкон під ключ в який входить виконання скління балкона, зовнішня обшивка і внутрішнє оздоблення балкона. Здійснювати замовлення з виконання всіх перерахованих вище робіт найкраще в одній фірмі, оскільки задум, рівень підготовки майстрів та способи виконання у всіх різні.

Слід зазначити, що наші фахівці займаються обшивкою балконів вже понад 17 років.

Внутрішня обшивка балкона передбачає наступний план робіт:

  • виїзд майстра на об’єкт
  • складання кошторису витрат
  • завезення необхідних матеріалів
  • виконання робіт

Цей розділ нашого сайту присвячений внутрішній обшивці балкона в Харкові. Отже пропонуємо розглянути докладніше існуючі способи внутрішньої обшивки балкона нижче.

Оздоблення балконів вагонкою

Може бути здійснена двома способами: із сучком і без сучка. Панель вагонки з сучком — зроблена з цільної деревини, у результаті укладена вагонка утворює малюнок зрізаного сука, таким чином інтер’єр обшитого балкона має органічно природний вигляд. Панель вагонки без сучка зроблена методом зрощування, тому малюнка не має. Внутрішня обшивка балкона вагонкою починається з виставлення дерев’яних рейок за рівнем. Для цього наші монтажники завжди використовують лазерний рівень, слід зазначити, що використання даного інструменту у результаті виключає навіть найменшу похибку відхилення від рівня. Потім на монтажні рейки за допомогою спеціального монтажу панель вагонки прибивається. Монтаж кріпиться таким чином, щоб наступна вагонка перекривала монтаж попередньої. Після чого всі кути і примикання вагонки з іншими поверхнями закриваються дерев’яними штапиками, кутами і плінтусами.

Оздоблення балконів пластиком

Внутрішнє оздоблення балкона пластиком може проводитися шовною і безшовною панеллю ПВХ. Шовна панель при з’єднанні утворює шов, ширина якого становить приблизно 1 см. Безшовна панель передбачає з’єднання двох пластикових панелей таким чином, що шва практично не видно і візуально здається що пластик цільний. Однією з головних переваг обшивки балкона пластиком є ​​його доступна вартість, яка набагато дешевше, ніж обшивка балкона вагонкою. Даний спосіб обшивки балкона також передбачає встановлення рейок строго за рівнем і застосування стартових профілів і куточків.

Оздоблення балконів гіпсокартоном 

Внутрішня обшивка балкона з використанням гіпсокартону займає порівняно не багато часу. Оздоблення гіпсокартоного балкона привабливе тим, що після завершення робіт, його можна пофарбувати або поклеїти шпалери, тим самим значно розширити можливості для дизайнерських рішень. Нині стало популярним поєднувати балкон і лоджію з кімнатою, таке дизайнерське рішення значно збільшує площу квартири, а виконання таких робіт за допомогою гіпсокартону значно спростить завдання. Дуже важливо відзначити, що якщо ви вирішили всередині обшити балкон гіпсокартоном, не приєднуючи його до кімнати і не виводячи на балкон додаткового опалення, то вам необхідно буде використовувати вологостійкий гіпсокартон.

Внутрішнє оздоблення гіпсокартоного балкона в м. Харків це справжня знахідка для творчих людей.

Утеплення балконів всередині

  • Одним з варіантів утеплення балкона є пінопласт, який має хороші характеристики для утеплення і не високу ціну.
  • Пінополістирол є міцним, вологостійким і пожежобезпечним.
  • Мінеральна вата є екологічно чистим матеріалом для утеплення балкона. Слід знати, що цей вид утеплювача при впливі на нього вологи втрачає свої властивості, тому якщо ваш вибір зупинився на мінеральній ваті, необхідно провести підготовчі роботи з виконання гідро і пароізоляції.