Закачка аргону

2020 із впевненістю можна назвати роком повної модернізації виробництва Goodwin. Ми не тільки придбали нову лінійку для зварювання та зачистки швів металопластикових виробів, але й запустили обладнання для збірки та газонаповнення Аргоном склопакетів.

Відтепер процес наповнення Аргоном повністю роботизований, виключає будь-які помилки та гарантує абсолютну герметичність склопакета (без будь-яких клапанів і т.п.).

Але, як кажуть, краще раз побачити, ніж сто разів почути. Тож, пропонуємо Вам переглянути відео, де спочатку показаний процес збірки склопакета з Аргоном (він подається рівномірно через спеціальні трубки), а потім і звичайного склопакету.

Можливо Ви задавалися питанням навіщо потрібен аргон в склопакеті?
Аргон — це інертний газ, який володіє більшою в’язкістю, ніж повітря. Частинки аргону рухаються повільніше, ніж частинки повітря і тому повільніше передають тепло від внутрішнього скла до зовнішнього.

Наскільки тепліше склопакет з аргоном?
Найбільш ефективний аргон в склопакетах з низькоемісійного напиленням. Якщо склопакет з двома стеклами і енергозберігаючим напиленням (4-16-4і) додати аргон, то він стане тепліше на 11-12%. Якщо ж заповнити аргоном однокамерний склопакет без напилення, то показники теплозбереження збільшаться всього на 5-6%.

Чи не шкідливий аргон для здоров’я?
Аргон є інертним газом і не вступає в хімічні реакції з іншими речовинами (не горить, не вибухонебезпечний). Для людини аргон нешкідливий.

Ми рекомендуємо замовляти вікна з аргоном в склопакетах власникам будинків особливо з індивідуальним опаленням. Витрати на вікна з поліпшеними показниками теплових характеристик швидко окупляться, адже ви зможете економити дорогоцінне тепло.